Ручне керування

Пандусы Feal

Початок роботи: автомобілі та інвалідність

  • Початок роботи: автомобілі та інвалідність

    Початок роботи: автомобілі та інвалідність

Адаптація автомобіля за 4 прості кроки

Поговоріть з професіоналом

Перший крок до отримання адаптованого автомобіля - це самоосвіта. Пошукайте інформацію в Інтернеті, передзвоніть до нас і отримаєте першу консультацію фахівців щодо адаптації автомобілів. Важливо поспілкуватися з Вашим лікуючим лікарем і управлінням МСЕК.


Оцінка

Як тільки ви відчуєте себе трохи впевненіше в доступних варіантах, пора провести так звану оцінку. Це те, що ви робите разом з вашим терапевтом і / або фахівцем з адаптації транспортних засобів. Під час оцінки ви вивчаєте свої потреби і доступні рішення. Вся суть оцінки полягає в тому, щоб допомогти вам вирішити, яке рішення і який автомобіль краще всього підходить для ваших потреб.


Адаптація

Ви нарешті зупинилися на машині і пора починати над нею працювати. Не забудьте спочатку зробити остаточну перевірку у фахівця з адаптації вашого автомобіля. Вам необхідно переконатися, що бажаний автомобіль сумісний з необхідними адаптаційними рішеннями.

Можливо, вас запросять на кілька візитів, щоб внести невеликі коректування і виконати тестові прогони, перш ніж все стане ідеальним.


Ручне керування

Пандусы Feal

Каталог продукции BraunAbility

Завантажити каталог тут

Комерційні продукти

Завантажити каталог тут

Комерційні продукти

Завантажити каталог тут