Ручне керування

Пандусы Feal

Який поворотний механізм кращий?

  • Який поворотний механізм кращий?

    Який поворотний механізм кращий?

Який поворотний механізм кращий?

Поворотний механізм найкращий той – який відповідає Вашій потребі!
Хендікарс пропонує розглянути продукцію Шведського заводу BraunAbility (Autoadapt).

В цілому механізми поділяються на моделі:

  • З ліфтами (механізми повертають сидіння, виносять назовні і опускають до рівня коляски: Turny Evo, Turny Orbit 300, 480, Turny HD 300, 480);
  • Без ліфту (механізми повертають сидіння і частково чи повністю виносять назовнє: Turny Low Vehicle, Turnout, Turny Manual);
  • Повністю автоматизовані (Turny Evo, Turny Orbit 300, 480, Low Vehicle, Turnout Е);
  • Частково автоматизовані (Turny HD 300, 480);
  • Повністю механічні (Turnout, Turny Manual);
  • Адаптовані для системи Carony (Turny Manual).
  • Ліфт у підйомному механізмі допомагає у випадку, якщо авто більше за сідан, а сидіння авто має виноситись повністю із авто і опускатись/підійматись до рівня коляски. 

Механізми з ліфтами:

Turny Evo опускає сидіння на 39 см, повністю автоматичний, програмований, заносить сидіння в салон під кутом, єдиний, що підходить для водіїв.
Turny Orbit 300 опускає сидіння на 30 см, Turny Orbit 480 – опускає сидіння на 48 см повністю автоматичні, програмовані, заносять сидіння в салон під кутом 90 градусів, підходять для встановлення на другий ряд сидінь у мікроавтобусах, та на перший ряд сидінь у великі авто.
Turny HD 300 та 480 опускає сидіння на 30 см та 48 см відповідно. Це частково автоматичні (мають механічний важіль (рычаг) для повороту в салоні авто, після автоматичного підйому. Ліфти програмовані, підходить для встановлення на другий ряд сидінь у мікроавтобусах, та на перший ряд сидінь у великі авто.

Механізми без ліфтів:

Turny Low Vehicle виносить сидіння приблизно на 40 сантиметрів за межі автомобіля, що значно полегшує посадку в автомобіль або пересадку з крісла-коляски, немає ліфта, тому підходить для низьких авто, чи для людей, що можуть самостійно пересідати.
Turnout - повністю механічний пристрій, він повертає сидіння за допомогою важіля (ричага), та виносить сидіння за межі авто максимум на 10 см. 
Turnout Е - повертає сидіння за допомогою пульта, та виносить сидіння за межі авто максимум на 10 см. 
Turny Manual на 44 мм менше в порівнянні з Turnout, що означає можливість установки для більшої кількості моделей автомобілів. Поворотна платформа Turny Manual відрізняється швидкою і простою установкою, а також це частина системи Carony, там встановлені всі необхідні кронштейни. Таким чином, все, що вам потрібно зробити - це зняти сидіння, встановити спеціальний монтажний кронштейн і Turny Manual.

Поворотна основа

Поворотний механізм забезпечує поворот автокрісла в напрямку відчинення дверей. Коротше кажучи, це наближає сидіння, зменшуючи відстань при пересадці з інвалідного візка або звичайному сидінні. Однією з головних переваг є те, що користувач може сидіти близько до задньої опори, не повертаючи корпус. Поворотними основами можна керувати вручну або приводити їх у рух, а також керувати ними за допомогою ручного пульта дистанційного керування.


Підйомник сидіння

У автомобілях, де сидіння вище, підйомник є нашим рекомендованим рішенням. Підйомник обертає сидіння і виводить його за межі автомобіля, де його можна опустити на відповідну висоту для пересадки у інвалідний візок. Після перенесення користувач може залишатися сидіти, поки сидіння піднімається, піднімається і повертається в положення автомобіля. Однією з переваг, коли все сидіння знаходиться на зовнішній стороні автомобіля, є можливість розмістити інвалідний візок поруч із сидінням для бічних пересадок. Підйомники сидінь також ідеально підходять для тих, кому потрібна допомога піднятися з сидіння. Оскільки висота встановлюється простим натисканням кнопки, її можна використовувати як допомогу при вставанні.


Поворотні сидіння та підйомники

Обидва ці варіанти наближають місце до вас. Обертайте сидіння, обертаючи сидіння так, щоб передня частина була спрямована до відкривання дверей. Це також змушує сидіння трохи виступати над порогом автомобіля. Підйомники сидінь виводять все сидіння з автомобіля і опускають його на потрібну висоту зовні. Передача повністю безперешкодна. Опинившись на сидінні, вас піднімуть у машину підйомником.

Як емпіричне правило, поворотні сидіння підходять для автомобілів низької конструкції, таких як седани, тоді як підйомники сидінь більше підходять для автомобілів високої конструкції, таких як позашляховики. Як і у випадку всіх адаптаційних рішень, найкраще для вас залежить від ваших потреб та можливостей.


Ручне керування

Пандусы Feal

Каталог продукции BraunAbility

Завантажити каталог тут

Комерційні продукти

Завантажити каталог тут

Комерційні продукти

Завантажити каталог тут