Ручне керування

Пандусы Feal

Рішення для водіїв з інвалідністю

З продукцією компанії BraunAbility (Autoadapt) ми надаємо можливість людям з особливими потребами робити те, що для багатьох є абсолютно буденними справами...

...такими як поїздка в авто на роботу, раптовий похід в магазин або незапланована зустріч з друзями. BraunAbility з великою гордістю займається розробкою і виробництвом рішень, яким довіряють люди по всьому світу..

SVA Logo BraunAbility

На додаток до того, щоб ви вийшли на дорогу, є одна річ, яку ми дуже серйозно ставимося - це Ваша безпека

Наша філософія полягає в тому, що кожна людина повинна мати можливість безпечно подорожувати в транспортному засобі незалежно від потреб в адаптації. Це дозволяє нам пропонувати безпечні і функціональні продукти дуже високої якості, такі як ручне управління на автомобіль для людини з інвалідністю, а також підвищувати рівень безпеки в галузі адаптації автомобілів і домагатися все більш жорстких вимог безпеки. Також важливим є використання пандусів як переносних так і стаціонарних для безбар'єрного пересування на візку або скутері.

Також важливим є використання пандусів як переносних и стаціонарних для безбар'єрного доступу на візку або скутері.

Компанія Autoadapt була створена в 1996р. і з тих пір зросла в одного зі світових лідерів серед виробників адаптивних рішень для людей з обмеженою рухливістю.

Фахівці компанії проконсультують вас про переваги продукії (безпеку використання заводського ручного управління на автомобіль для людей з інвалідністю в порівнянні з небезпекою використання "гаражними" прототипами), а так само зручності інший подукции, в тому числі педалі для лівої ноги, поворотних механізмів, переносних пандусів.

Ручне керування

Пандусы Feal

Каталог продукции BraunAbility

Завантажити каталог тут

Комерційні продукти

Завантажити каталог тут

Комерційні продукти

Завантажити каталог тут