Ручное управление

Пандусы Feal

Ми на 27й міжнародній виставці ОХОРОНА ЗДОРОВЯ 2018

Величезним проривом в області забезпечення людей з особливими потребами стала наша участь у виставці 4-5 жовтня 2017 року.

На рівні з медичним обладнанням тепер і пристрої для людей з особливими потребами, що встановлюються в авто.

Все обладнання пройшло випробування і краш-тести відповідно до ISO 7176 і ISO 10542.

Ми були єдиними представниками цього сегменту і це дійсно прорив! Наша місія - популяризація активного способу життя, рівні можливості пересування, для кожного, в незалежності від життєвих обставин, стану здоров'я.

На сьогоднішній день в Україні немає аналогів нашої продукції, ми перші запропонували нашим клієнтам весь спектр продуктів шведської компанії AUTOADAPT.

Ручне управління педалями газу і гальма на авто з АКПП не вимагає повного переобладнання і документального оформлення авто. Всі моделі Carospeed сертифіковані, це корисне і приємне у використанні обладнання дає можливість повернутися до водіння швидко і безпечно.

Педаль Menox для перенесення функцій управління газ / гальмо під ліву ногу - це найбюджетніший і простий спосіб залишатися за кермом улюбленого авто.

Carony - автокрісло, яке трансформується в інвалідне крісло, - це один з флагманських продуктів AUTOADAPT протягом майже 30 років. Модельний ряд задовольнить запити всіх клієнтів, стане незамінним помічником, також система Carony затверджена як медичне обладнання.

Поворотно-висувні механізми Turny - це пристрої автомобільного сидіння, які дозволяють пасажирові або водієві сідати в крісло зовні транспортного засобу, перед тим, як сидіння з комфортом буде переміщено в безпечне положення усередині автомобіля. Автомобільні рампи, підйомники і ліфти не мають собі рівних по функціоналу і якості, системи підлоги та інші помічники, аксесуари зможуть знадобиться в повсякденному житті кожного водія.

2017-10-04 Автор: Яна Будьонна

Ручное управление

Пандусы Feal

Каталог продукции BraunAbility

Скачать каталог здесь

Коммерческие продукты

Скачать каталог здесь

Коммерческие продукты

Скачать каталог здесь